Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy rekord Fundacji ANIMUS!


W dniach 2-4 grudnia 2016 r. po raz kolejny Fundacja ANIMUS, przy wsparciu ZHP Złotoryja, Zespołu Szkół Zawodowych oraz Zespołu Szkół Miejskich ze Złotoryi postanowiła zatroszczyć się o bliźnich i wesprzeć ich zebranymi produktami żywnościowymi! Dzięki Państwa otwartym sercom, szlachetnemu gestowi i chęci pomocy akcja zakończyła się ogromnym sukcesem! Na medal zasługują Wolontariusze, którzy podczas 3dniowej zbiórki wytrwale stali przy koszach i zachęcali do udziału w zbiórce.

Dzięki uprzejmości Państwa Zwierzyńskich i supermarketów Stokrotka, Lidl i Netto w Złotoryi, a także ogromnych sercach odwiedzających w tych dniach sklepy udało się zebrać aż 1.389,77 kg żywności i jest to niewątpliwie nasz ANIMUSowy rekord! Obdarowanych zostało 308 osób, w tym 179 dzieci, aż 79 rodzin otrzymało paczki! Produkty trafiły w tym roku do potrzebujących dzieci szczególnie z rodzin wielodzietnych, pogorzelców z Nowej Ziemi, seniorów oraz Podopiecznych z niepełnosprawnością Fundacji ANIMUS. To wszystko dzięki ogromnej ofiarności i pomocy Najlepszych Darczyńców oraz szlachetnych Wolontariuszy!

Zobacz zdjęcia


Po stokroć dziękujemy za udział i pomoc w przygotowaniu akcji „Świąteczna Zbiórka Żywności z Fundacją ANIMUS” wolontariuszom i pedagogom z Zespołu Szkół Miejskich w Złotoryi oraz z Zespołu Szkół Zawodowych ze Złotoryi, a także Pani Ewie Miarze - Komendantce Związku Harcerstwa Polskiego w Złotoryi wraz z harcerzami, kierownikom i pracownikom supermarketów. Zbiórka to jak dotąd nasz ANIMUSowy rekord i ogromny sukces! Wszyscy razem, mogliśmy więcej, a nasze dobro dotarło do potrzebujących! Dziękujemy, że czynicie niemożliwe możliwym!!! Prosimy także o przekazanie 1% podatku na Centrum Edukacji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży, które stanowi nasz ANIMUSowy priorytet, nr KRS 0000315596. Można również wpłacać pieniądze
na konto z dopiskiem : CENTRUM
Bank: PKO BP SA I Oddział Złotoryja
Numer Rachunku: 87 1020 3017 0000 2102 0211 9964

 

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP przy współpracy z IWOP.

____________________

DARCZYŃCY

_____________________