Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pomóż małej Klaudii

Szanowni Państwo zwracam się z gorącą prośbą o pomoc dla mojej córki Klaudii.

Klaudia ma 9 lat i cierpi na bardzo rzadką chorobę o nazwie mukopolisacharydoza – MPS. Choroba ta polega na występowaniu dużych zmian w organizmie, powoduje pogrubienie skóry i zaostrzenie rysów twarzy oraz zmiany kostne i deformacje prowadzące do niesprawności ruchowej. Do dziś nie znaleziono skutecznego leku, który zahamuje chorobę, jedyną efektywną terapią jest ruch. Aby odwlec rozwój choroby i zapobiec całkowitemu zesztywnieniu stawów, Klaudia zostaje poddawana ciężkiej i długotrwałej rehabilitacji. Klaudia jak każda mała dziewczynka lubi bawić się i oglądać bajki, jednakże w większym stopniu jej dzieciństwo skupia się na cierpieniu.

Klaudia podczas ciężkich ćwiczeń

Dlatego z całego serca proszę Państwa o pomoc finansową , którą przeznaczymy na leczenie i rehabilitację mojej córeczki.

Z serca wszystkim dziękujemy!
Klaudia Plesowicz z Mamą

 

Proszę o wpłatę na konto fundacji ”ANIMUS”

Bank PKO BP SA I Oddział Złotoryja
87 1020 3017 0000 2102 0211 9964

Z dopiskiem: Klaudia Plesowicz

 

Serdecznie dziękujemy - Fundacja ANIMUS

 

Dzień Dziecka z Fundacją ANIMUS

Dzień Dziecka 2013

Czerwiec tuż za rogiem, a wraz z nim święto, o którym pamięta każde dziecko, nawet to całkiem dorosłe. Również Fundacja Animus zatroszczyła się o swoich małych podopiecznych, zabierając 28–ro dzieci do Raczkowa na wspólne świętowanie. Wprawdzie 18 maja to wciąż nie czerwiec, aczkolwiek dzięki zaproszeniu, które dostaliśmy od Fundacji Ochrony Przyrody i Rozwoju Turystyki "FOPiT GOBI", tegoroczny Dzień Dziecka zagościł u nas wcześniej.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka z Fundacją ANIMUS

Twoje zdrowie

Reklama akcji Twoje zdrowie

"Twoje zdrowie z Fundacją ANIMUS"

Kichanie, kaszel, ból gardła, gorączka. Prosta diagnoza - grypa! Kilka dni w łóżku i po krzyku!

Są jednak bóle, na które nie działają witaminy i ciepła kołdra, a pozbyć się ich można tylko przy współpracy wykwalifikowanym specjalistą. Dlatego też zapraszamy do udziału w projekcie Fundacji ANIMUS.

Czytaj więcej: Twoje zdrowie

Fundacja Animus - dziękujemy...

Dzięki dobremu sercu i hojności drugiego człowieka na terenie naszego miasta Złotoryja w sklepach Biedronkach przy ul.Staromiejskiej , Legnickiej ,Hożej , w sklepie Stokrotka przy ul. Kościuszki i Eko przy ul. Legnickiej w dniu 28 oraz 29 września 2012 r. odbyła się zbiórka żywności w ramach akcji „Podziel się posiłkiem” organizowana przez Banki Żywności. Akcja skierowana została szczególnie do dzieci z najuboższych rodzin często wielodzietnych.

Zbiórka żywności 28-29 września 2012

Liczba 55 wolontariuszy z Fundacji ANIMUS , oraz młodzieży szkolnej Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi na czele wraz z koordynatorem zbiorki p. Krzysztofem Apostolukiem  zebrała 661 kg Żywności, która trafi do Dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin.

Zarząd Fundacji ANIMUS oraz Koordynator zbiórki Krzysztof Apostoluk składają serdeczne podziękowania p. Annie Bieleckiej-Woźniak, p. Ewie Miara oraz wszystkim Kierownikom Sklepów na terenie których została przeprowadzona zbiórka za współpracę przy organizacji Zbiorki. Gorące podziękowania ślemy także do wolontariuszy, którzy bezinteresownie świadczyli swoją pomoc. Także w imieniu Dzieci dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję „Podziel się posiłkiem” dzieląc się swoją miłością i dobrocią wrzucając do przygotowanych koszy swoje dary, bo „ Dzięki miłości i dobroci można pokonać wszystkie bariery”.

Fundacja ANIMUS

 

Podziel się posiłkiem

W dniach 28-29 września 2012 r. serdecznie zapraszamy na kolejną, ósmą edycję akcji "Podziel się posiłkiem". W organizacji akcji na terenie miasta Złotoryja będą pomagać wolontariusze Fundacji ANIMUS.

Czytaj więcej: Podziel się posiłkiem

Ewa Farna wspiera akcję charytatywną Fundacji ANIMUS

22 sierpnia 2012 roku w Złotoryi odbędzie się I Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej, podczas którego sama gwiazda będzie wspierała działalność charytatywną Fundacji ANIMUS.

Czytaj więcej: Ewa Farna wspiera akcję charytatywną Fundacji ANIMUS

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP przy współpracy z IWOP.

____________________

DARCZYŃCY

_____________________